Make your own free website on Tripod.com

***GALATASARAY***

TRANSFER HABERLERI

ex2_header_red.jpg

ANASAYFA | ANTIFB | HABERLER | GUZEL SOZLER-MARSLAR | FUTBOLCULAR | RESIMLER | FORUM | LINKLER | TRANSFER HABERLERI | MUZIKLER-VIDEOLAR

Gravesen'e Resmi Teklif!    
Pazar, 11 Haziran 2006

Galatasaray Teknik Direktörü, "Gravesen ile konuştuk. Kendisine resmi teklif gelmediğini söyledi. Yönetimle konuşacağız, resmi teklifte bulunacağız. Gravessen’i alırsak işimizi yarı yarıya hallederiz" dedi.

G.Saray Teknik Direktörü Erik Gerets yardımcısı Erdal Keser ile birlikte Dünya Kupası’nı izlemek amacıyla gittiği Almanya’dan ilginç açıklamalarda bulundu. Kupada öncelikle Tomas, İliç ve Heinz’ın performanslarını mercek altına alacağını söyleyen Belçikalı, "Daha önceki dönemlerde gelişi güzel transferler yapıldığı için kulüp zor durumlara düşmüş. Burada hem kendi oyuncularımızı, hem de listemizde bulunanların performanslarını değerlendireceğiz" dedi.

Gerets, mücadeleci ve yarışmacı bir takım yaratmaya çalıştıklarını belirterek, "Zaten şampiyon olmuş bir takıma sahibiz. İki tane iyi oyuncu alınırsa alınır, alınmasa da olur. Bizim tek eksiğimiz bir orta saha ve bir de sol kanat. Elimizde çok yetenekli gençler var. Onlar yarının yıldızları olacaklar" dedi. Gravesen ile de ilgili açıklamalarda bulunan Gerets konuşmasını şöyle sürdürdü: "Gravessen ile konuştuk. Kendisine resmi bir teklif gelmediğini söyledi.

Yönetimle konuşacağım. Kendisine resmi teklifte bulunacaklar. Şampiyonlar Ligi’ne katılacağımız için Gravessen’i alırsak işimizi yarı yarıya hallederiz. Almanya’da ne kadar oyuncu var hepsini biliyoruz. Oraları bizden iyi bilen yok. Bazı genç gurbetçileri tanıyoruz. Onları da masrafsız bir şekilde kadromuza katabiliriz. Amacımız uluslararası savaşacak ve ligi de kurtaracak bir takım yaratmaktır. Elimizdeki malzemeye ilave yapıp buna çok dikkat edeceğiz."

Teknik direktör Erik Gerets’in Danimarkalı oyuncuda ısrar etmesine rağmen yönetim B planını da bekletiyor. Sarı kırmızılı yönetimin Gravesen’e resmi teklif yapmasından sonra gelecek olumsuz cevaba karşı Hırvat Milli Takımı’nda forma giyen Babiç’i yedek olarak bekletiyor. Sarı kırmızılı yönetim özellikle 2 yabancı transferi konusunda sık eleyip ince dokurken, Gerets’le yapılacak görüşmelerden sonra transfer hızlanacak ve daha net adımlar atılacak.

                                                               

 

 


©2006 ORCUN YAKAR & EREN SELVI